Turbo G5 picture

Aerzen Turbo Generation 5

Nowa klasa osiągów:

Dmuchawy Aerzen Turbo Generation 5 są zaprojektowane dla dużych strumieni przepływu od 4.000 m³/h do 13.200 m³/h i wyznaczają nowy trend w uzyskiwaniu coraz wyższych osiągów i ekonomiczności w przemyśle oczyszczania ścieków.

Delta Hybrid Produkt

Delta Hybrid

Kompetencje w dwóch dziedzinach

Dzięki doświadczeniu w konstruowaniu dmuchaw rotacyjnych zdobywanemu od 1868 roku oraz sprężarek śrubowych od 1943 roku firma Aerzen wyznacza nowe standardy w zakresie jakości i innowacji w urządzeniach z tłokami obrotowymi z dwoma wałami.

PRODUKTY

Zastosowania
Produkty

AERZEN – tradycja i innowacyjność

AERZEN to niemiecka firma ze 150 letnią tradycją. Jej początki sięgają czasów rewolucji przemysłowej, a konkretniej 1864 roku, kiedy to fabrykant Wilhelm Meyer otworzył fabrykę produkującą pierwsze dmuchawy rotacyjne. Przez ponad wiek swojego istnienia firma zawsze stawiała na innowacyjność. Zawdzięczmy jej opatentowanie wielu urządzeń opartych o energię pochodzącą ze sprężonego powietrza np. pierwszy odkurzacz przemysłowy z 1909 r. Nieco później w fabryce powstaje licznik gazu (1930 r.) i sprężarka śrubowa oparta o system Lysholma (1943 r.).

Na przestrzeni lat urządzenia były unowocześniane i dostosowywane do zmieniających się technologii. Obecnie AERZENER koncentruje się na produkcji urządzeń, bazujących na energooszczędnych źródłach energii. Należy do nich sprężarka rotacyjna Delta Hybrid z napędem hybrydowym z 2010 r.

SERWIS

Serwis

Niemiecka jakość na wyciągnięcie ręki

AERZEN to firma znana i doceniana na całym świecie. Urządzenia sprzedawane są w większości krajów Europy, Stanach Zjednoczonych, Australii i wybranych krajach Afryki, Azji i Ameryki Południowej. W każdym z tych miejsc logo firmy stało się synonimem niezawodności i niemieckiej precyzji.

Jako wyłączny dystrybutor urządzeń Aerzen w Polsce zapewniamy usługi na równie wysokim poziomie. Nasza centrala mieści się w Warszawie. Ponadto na terenie kraju znajdują się 4 biura handlowe (Widna Góra, Tychy, Borkowo, Wrocław) i serwis urządzeń (Tychy).

KONTAKT

Kontakt

Oferta

Firma Aerzen jest liderem w produkcji urządzeń do przetłaczania i sprężania gazów. Znajdują one zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, transporcie pneumatycznym, farmacji, rolnictwie i wielu innych dziedzinach. Najbardziej rozpoznawalne produkty Aerzen to:

  • sprężarki chłodnicze
  • sprężarki śrubowe
  • liczniki gazu
  • kompresory śrubowe
  • dmuchawy rotacyjne

Każdy klient ma zapewniony serwis zakupionych urządzeń. Na określonych warunkach możliwy jest też ich wynajem.

Targi i wystawy

Magazyn klienta

com.press 04/2016

com.press 4/2016

Highlights:
Iron smelting below the smelting point
International websites relaunch has started successfully
(Waste)water 4.0
Under pressure: tunnelling in groundwater